O nás

Jsme česká, realitní kancelář „Reality na klíč“, která vznikla v roce 2021. Důvod byl ten, že chceme zajistit klientům osobní, maximální servis. Naší prioritou je spolehlivost, čestnost, lidský přístup a v neposlední řadě spokojený klient. Není nic lepšího, než když vidíte spokojenou rodinu, které jste zajistili bydlení, nebo naopak, pomohli ji prodat nemovitost.

Jsem Marcela Horová, certifikovaná realitní makléřka (MMR-66-042-M) s 16-ti letou praxí pro Prahu a Středočeský kraj a vedoucí kanceláře. Samozřejmě, nemáme problém se ujmout  nemovitosti i z jiných koutů republiky, nebo poskytnout bezplatné poradenství. Máme za sebou velké množství úspěšně realizovaných obchodů a mnoho spokojených klientů, kteří nás dále doporučují nebo se nám po čase vracejí. Vybudovat si takovou širokou základnu spokojených klientů vyžaduje dlouhodobou poctivou práci, která nás těší a ve které chceme dále pokračovat.

Našim klientům nabízíme: bezplatné, odborné poradenství, kvalitní inzerci na několika předních serverech,  bezplatné odhady nemovitostí, právní služby, smlouvy, které jsou připraveny každému klientovi na míru našimi zkušenými odborníky s právním vzděláním, bezpečnou úschovu financí, vklad na katastr. Chráníme zájmy obou smluvních stran a dbáme na kompletní bezpečnost realitních obchodů, včetně finančních toků. Dále nabízíme home staging, investice, finanční služby, hypotéky, které Vám zajistí zkušený, finanční poradce. Spolupracujeme se Všemi bankovními ústavy. Zajistíme Vám technický audit, PENB a Energetický štítek (posudek), odhady nemovitostí, geodetické služby, stavební a pozemní práce, elektroinstalace, stěhování, tesařské práce - dřevostavby a odstraňování vlhkosti staveb.

Pokud potřebujete dobře a kvalifikovaně prodat, koupit byt, dům, pozemek, chatu, chalupu nebo jen bezplatně poradit, jsme Vám k dispozici NON-STOP na tel. +420774910770. Spolupracujeme i s jinými realitními kancelářemi.


Spokojení zákazníci

Dobrý den paní Horová,

Děkuji moc za naše dnešní setkání a příjemnou prohlídku - byt bychom moc rádi brali, ještě nemám souhlas od všech, ale je to nabídka, která se neodmítá:) zasílám bližší informace o našem projektu Gigabyt.

Moc díky za vaši vstřícnost a za váš čas, zdraví 

Jitka Svobodová projekt Gigabyt


Dobrý den paní Horová,

děkujeme za zaslané podklady a zejména za včerejší prohlídku, která překonala naše očekávání. 
Byli jsme rozhodnuti už včera. 
Tímto potvrzuji, že máme zájem uzavřít dlouhodobou nájemní smlouvu. Prosím tedy o souhlas ze strany pronájímatele, návrh nájemní smlouvy a případné další kroky. 
Děkuji a čekám na Vaši reakci. 
S pozdravem 

Dušan Moskalie


Dobrý den paní Horová, 

rádi bychom poděkovali ještě jednou za Váš čas na prohlídce a zaslané podklady pro banku. Nicméně po dlouhých úvahách jsme se shodli, že přesto, že je byt zajímavý a líbil se nám, finančně nám nabídka nesouladí s našimi možnostmi. Přejeme mnoho štěstí s prodejem. 

S přáním hezkého dne, 

Veronika & Peter


Dobrý den, paní Horová.

Mockrát Vám děkuji za rychlou odpověď. Jak jsem zmiňovala, postačí nám v této fázi pouhé návrhy smluv. Samozřejmě jsem paní magistře plně k dispozici na e-mailu i telefonu.  Banka momentálně zadává požadavek na odhad nemovitosti. Předala jsem kontakt na Vás a očekávám, že Vás bude v nejbližších dnech kontaktovat bankovní odhadce.

Nicole Panajotisová


Prodané nemovitosti, Praha a Středočeský kraj

 

Prodáno - chalupa Jižní Čechy 

DSC_0673.JPG

 

 

Pronajmuto - RD Praha 4, Kunratice

Egcyttil.jpeg

Pronajmuto - RD Praha 4, Kunratice

DSC_4605.JPG

 

Pronajmuto - byt Praha 9, Letňany       DSC_8042.JPG

 

Prodáno - byt Praha 10, Vršovice2.jpg

 

Prodáno - byt Praha 7, Holešovice

DSC_0416.JPG

 

Pronajmuto - chata Praha 5, Jinonice 

DSC_0139.JPG

 

Prodáno - RD Česká Lípa

1.JPG

Prodej chaty okr. Ml. Boleslav

DSC_0877 - kopie.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prodáno - RD Praha DSC_0072.JPG

Prodáno - RD u Mladé BoleslavyDSC_1007.JPG

Prodáno RD u Kutné Horychalupa4.JPG

Prodáno - chata Praha 5DSC_0728.JPG

Pronajato - byt Praha 2, Vinohrady1.jpeg

Prodáno - Pozemek Praha 4Kunratice.jpg

Prodáno - byt Praha 9 ProsekIMG_0952.jpg

Prodáno - chata Praha 8DSC_0183.JPG

 

 

 

 

 

 

 

Marcela Horová
Mobil: +420 774 910 770
E-mail: horova@realitynaklic.eu